Экзаменационные комиссии

Дата: 16 февраля 2017 в 11:01, Обновлено 21 мая в 14:31
Автор: Сулим О. Н.

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

2 чэрвеня

9

матэматыка

старшыня

Няхай З.П.

намеснік дырэктара

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Голуб А.І.

настаўнік

матэматыка

першая

Ніколенка В.У.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

4 чэрвеня

9

беларуская мова

старшыня

Пухцеева С.М.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

члены камісіі:

Макарава А.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Няхай З.П.

настаўнік

руская мова і літаратура,

беларуская мова і літаратура

першая

8 чэрвеня

9

руская мова

старшыня

Пухцеева С.М.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

члены камісіі:

Няхай З.П.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

першая

Гарбачова Т.С.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

 

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная катэгорыя

1 чэрвеня

11

беларуская мова

старшыня

Сулім В.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Макарава А.А.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Няхай З.П.

намеснік дырэктара

руская мова і літаратура,

беларуская мова і літаратура

першая

Паўлоўская М.У.

настаўнік

руская мова і літаратура,

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

3 чэрвеня

11

матэматыка

старшыня

Сулім В.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Голуб А.І.

настаўнік

матэматыка

першая

Мяцельская Ж.Г.

настаўнік

матэматыка

першая

Ніколенка В.У.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

5 чэрвеня

11

гісторыя Беларусі

старшыня

Няхай З.П.

намеснік дырэктара

руская мова і літаратура,

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Сулім В.М.

настаўнік

гісторыя

першая

Адамовіч А.У.

настаўнік

гісторыя

першая

Гуцу С.А.

настаўнік

гісторыя

першая

7 чэрвеня

11

нямецкая мова

старшыня

Сулім В.М.

дырэктар

гісторыя

першая

члены камісіі:

Пухцеева С.М.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

Дзятлёнак С.І.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Гайко А.С.

настаўнік

нямецкая мова

другая

7 чэрвеня

11

англійская мова

старшыня

Няхай З.П.

намеснік дырэктара

руская мова і літаратура,

беларуская мова і літаратура

першая

члены камісіі:

Батава В.В.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Ермак Д.І.

настаўнік

англійская мова

другая

Зелянкевіч Д.І.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.